KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 10717434

nr 1071 7434

Teckningar

2 st, Hilda Ekberg, 1800-tal, 60x35 ca

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 november 2016
kl 18:36:53